O nas

Podstawowe informacje o naszej firmie.

Na rynku istniejemy od 1991 roku. Jesteśmy dystrybutorem oraz przedstawicielem wielu uznanych na rynku firm biotechnologicznych marek, dostarczających najwyższej jakości narzędzia do badań w zakresie nauk biologiczno-medycznych. Oferta skierowana jest głównie do jednostek badawczych akademii medycznych, uniwersytetów, instytutów PAN, jak również szpitali specjalistycznych.

W naszej ofercie znajdują się zestawy do badań nad nowotworami i komórką na poziomie genowym Real Time PCR (różne aspekty ekspresji i wyciszania), przeciwciała, markery, inhibitory, enzymy związane z szeroko pojętą biologią molekularną komórki, kit’y diagnostyczne ELISA na płytkach oraz szeroka paleta innych odczynników niezbędnych do takich badań.

Oferujemy również niezbędny w każdym laboratorium badawczym sprzęt laboratoryjny (wytrząsarki, homogenizatory, inkubatory, piece hybrydyzacyjne, bloki grzewcze, łaźnie wodne, mieszadła laboratoryjne i inne), naczynia plastikowe oraz szklane.

Będąc wyłącznym agentem sprzedaży w Polsce produktów firmy Whitford Corp. – jednego z największych producentów powłok fluoropolimerowych na świecie, oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie i ciągłe dążenie do opracowywania nowych rozwiązań pozwoliły firmie Whitford Corp. stać się liderem produktów innowacyjnych. Oferujemy również kilkaset powłok, które można aplikować na różnego rodzaju podłoża (m.in. aluminium, stal, żeliwo, brąz, miedź, guma). Powłoki te w głównej mierze pozwalają zapobiegać takim niekorzystnym zjawiskom jak: ścieranie, adhezja, korozja chemiczna, zwilżalność, utlenianie, brak smarowania, brak szczelności.

Dysponując rozbudowanym zapleczem technicznym, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią powłokę do indywidualnych potrzeb oraz w razie potrzeby modyfikować jej właściwości fizyczne, chemiczne czy nawet kolor.

W naszej ofercie znajdują się również urządzenia, akcesoria i materiały eksploatacyjne do preparatyki zgładów materiałowych oraz pomiarów twardości. Mając wieloletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań z zakresu badań materiałowych oraz współpracy z uznanymi na świecie i renomowanymi markami takimi jak: ATM GmbH, Qness mamy pewność, że nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami.